Napsali o nás

Ráda bych tímto poděkovala kapele Banda Legal,  která nás provázela slavnostním večerem příležitosti uvedení nového modelu vozu Renault Clio. Kapela předvedla perfektní výkon a nevšední hudební zážitek. Setkání s Banda Legal je opravdu nezapomenutelné!

Eva Viktorínová
Opportunity s.r.o.

Naše IT společnost letos oslavila v prostorách Hotelu Gustav Mahler v Jihlavě 18 let. Akce, kterou jsme za tímto účelem uspořádali pro naše zákazníky a partnery byla kromě IT technologií zaměřena i na bio-style s návštěvou a ochutnávkou produktů místních biofarem. Po uspokojení chuťových buněk nás emočně zasytila i kapela Banda Legal, která nás doprovázela celý večer za degustace místního Radničního pivovaru. Ohlasy zákazníků byly díky této atmosféře nad očekávání příjemné. 

Zuzana Kliková
Marketing Manager, Infinity a.s.

Vystoupení kapely Banda Legal u příležitosti 20-ti let založení naší společnosti bylo velmi profesionální a bylo skvělým zpestřením celého slavnostního večera.

Marie Holíková
SWS a.s.

Chtěla bych poděkovat za příjemné překvapení a úžasný hudební zážitek. Se svou třídou jsme marně hledali kapelu, na náš maturitní ples v Českém Krumlově, která by nebyla u nás ohraná a byla jednoznačně originální. U příležitosti tohoto plesu nám hrála právě kapela Cadiluck a netajím se tím, že mne samotnou a i velkou většinu mých spolužáků kapela mile překvapila. Já smekám a mnohokrát děkuji za úžasné profesionální vystoupení a především za ochotu přijet k nám na jih 🙂

Škrabalová Tereza,
za třídu 4.A SUPŠ sv. Anežky České v Českém Krumlově


V rámci doprovodného kulturního programu Týdne kávy v Cafe Podnebi vystoupil sólový hráč na klavír Jiří Groulík. Vystoupení proběhlo na letní zahrádce naší kavárny ke spokojenosti všech přítomných hostů. Svým umem dokázal navodit velmi příjemnou atmosféru a zahřát na duši posluchače v tento pozdně letní podvečer.

Tomáš Nebeský
Cafe Podnebi