Agentura

Nabízíme hudební kapely na promo akce, večírky, svatby a oslavy. Máme něco pro zájemce o jazzovou, populární a nebo rockovou hudbu.

Profesionalita

Jsme zároveň hudebníky v několika kapelách, a proto víme, co nabízíme a jakou to má odezvu u publika. Hudebníci jsou převážně profesionálové s vystudovanou konzervatoří nebo vysokou školou AMU v Praze či v JAMU v Brně.

Co nenabízíme?

Agenturu provozujeme se zájmem o šíření poctivého hudebního řemesla. V nabídce proto nenaleznete „samohrajky“ či podobné projekty s „neměřitelnou“ kvalitou. Naši hudebníci jsou profesionály v oboru a mnohdy je můžete vidět na festivalových pódiích v České Republice i zahraničí.

Historie

Agentura ŽivéKapely.cz vznikla roku 2010. Její působení však sahá do roku 2004, kdy na poli Janáčkovy akademie múzických umění spojilo síly pár hudebníků a založilo hudební kapely různých žánrů. Abychom dokázali nabídku kapel koncentrovat do podoby prezentace na internetu, rozhodli jsme se o založení agentury.

Jelikož si hudby ceníme, již v počátcích jsme kladli na výběr kapel a interpretů značné nároky a proto jsme v naší agentuře poskytli prostor pouze kvalitně vybraným hudebním projektům.

V současnosti jsme naši nabídku kapel zúžili na minimum, které našim klientům nabízí maximální využitelnost v poměru cena/výkon/zábava.