Uspořádejte firemní večer na vysoké úrovni

Velké společnosti spolupracující se zahraničními partnery často hledají způsob, jak je oslnit zajímavou akcí, která by podpořila dobré vztahy, image společnosti a její značku.

Jak zaujmout obchodní partnery?

Jak můžeme obchodní partnery zaujmout na více než pár minut a umožnit jim prožít příjemný večer? Řešením může být volba vhodné hudební produkce, která k významným událostem neodmyslitelně patří. Přiměřená „hudební kulisa“ v podání vytříbené jazzové kapely zajistí formální zábavu a patřičně podtrhne sdělení a postoj firmy.

Vyzkoušejte Banda Legal

Vhodnou hudební skupinou pro doprovodný program firemního večera je jazzová kapela Banda Legal s výraznou osobností zpěvačky. Kapela nenásilně podpoří náladu na Vaší akci a dodá večeru punc výjimečnosti a neopakovatelnosti.

Vyzkoušejte jazzové trio Offbeat

Další variantou hudby, které kvalitně podpoří probíhající akci je jazzová kapela Offbeat, která hraje pouze instrumentálně a nabízí několik možností variant složení. Výhodou sestavy je možnost jejího rozšíření o saxofon, kytaru nebo trumpetu.

Vyzkoušejte další kapely

Vřele doporučujeme vyzkoušet i jiné kapely z nabídky hudební agentury ŽivéKapely.cz, které Vám mohou usnadnit výběr zábavného programu pro Vaši akci.